Dit jaar gaf onze vereniging een bijzonder nieuwjaarsconcert. Marc Weyers nam na 4 jaar dirigeren afscheid van onze fanfare omwille van familiale redenen. Dit afscheid wilden wij niet zomaar laten voorbij gaan. Het nieuwjaarsconcert werd door onze nieuwe dirigent Dennis Van Broeck op een korte periode goed voorbereid als hulde aan Marc. De voorzitter bracht een eerbetoon aan Marc Weyers en bedankte hem voor de frisse wind die hij door onze vereniging liet waaien. Marc dankte op zijn beurt de muzikanten en bestuur voor de goede samenwerking,de fijne momenten zoals de grote concerten met o.a. Barbara Dex,Gunther Neefs,Sandra Kim,Garry Hagger e.a. Marc drukte erop dat hij in zo een korte periode een grote vriendenkring heeft opgebouwd. Hij wenste Dennis Van Broeck het allerbeste toe,hij verwoordde“hier in Belsele zijn zij de goede weg ingeslagen,deze fanfare is in volle bloei,dit is te danken aan het bestuur en muzikanten. Dennis,muzikanten en bestuur doet zo verder,veel geluk gewenst voor de toekomst”! Marc zal onze vereniging niet echt verlaten,samen met zijn echtgenote blijven beiden actief als spelend lid. Dennis Van Broeck is voor onze vereniging geen onbekende. Als kleine knaap speelde hij wel eens mee met zijn trompet samen met zijn vader Albert Van Broeck. Dennis is afkomst van Zele,maar woont momenteel in Gijzegem. Toch maakt Dennis er geen probleem van om wekelijks de verplaatsing te maken naar Belsele,om onze fanfare te leiden. Wij kunnen gerust stellen dat onze vereniging de wind volop in de zeilen heeft:goede bijgewoonde repetities maken het mogelijk om onze fanfare volgend jaar terug voor te stellen bij de provinciale tornooien. Langs deze weg wil ik iedereen,groot en klein,nogmaals stimuleren om bij onze muziekvereniging te komen spelen. Fanfare- en harmoniemuziek is terug in opmars en wordt bij de jeugd terug gewaardeerd en positief bekeken. De oorzaak hiervan vindt zijn oorsprong wellicht doordat de muzikale verenigingen met de tijd mee evolueren en aangepaste muziek brengen. De jeugd vindt het ook fijn om met leeftijdsgenoten te musiceren. De drempel om in de straten te marcheren blijft jammer genoeg nog steeds bestaan. De“dorpsfanfare” is nog steeds‘het’beeld dat de meeste mensen zich voorstellen. Nochtans,eens de mensen een concert hebben bij gewoond,staan ze versteld dat een fanfare véél meer betekent dat het marcheren op straat. Daarom willen we graag iedereen uitnodigen op onze volgende concerten: Vrijdag 8 juni om 20 uur aan de kerk van Belsele met als gastoptreden Barbara Dex. Dit concert wordt GRATIS aangeboden. Zaterdag 6 oktober 2007 brengen we een speciaal Herfstconcert. We nemen jullie mee naar het warme zuiden met salsamuziek,zwoele danseressen en een zuiders combo. Aangepaste drankjes en eten worden aangeboden,enz. Onze werkgroep voor dit concert is reeds volop aan het werk om jullie echt te verwennen en te verrassen. Afspraak dus op 6.10.2007 in“De Klavers”. Vrijdag 14 december 2007 KERSTCONCERT in de Sint-Andreaskerk te Belsele in samenwerking met het Koor en kerstcomité. Wens je meer inlichtingen over onze Kon.Fanfare,neem dan gerust contact op met secretaris Margriet Weerman,Heiakker,25,na tel afspraak op nr 0497/44.26.89 of via e-mail:Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.. Wens je als ouder meer te weten over onze werking voor je je kind wil aansluiten,kom gerust eens langs. We repeteren wekelijks op woensdagavond in het gemeentehuis van 20 u tot 22.00 uur. De jeugd gaat rond 21.15 uur naar huis tijdens het schooljaar. Graag wil ik jullie onze nieuwe bestuursleden voorstellen. Zij sloten zich aan tijdens de algemene vergadering van 2007 Materiaalmeester:Tanguy Van Eetvelde Bibliotheek&partituren,Conny Van Bogaert Conny is ook“spelend lid klarinet”. Wij zoeken dringend mensen voor Drum,percussie! Het bestuur en de muzikanten verwachten jullie massaal op hun activiteiten en zijn steeds bereid jullie te woord te staan. Vriendelijke groeten van voorzitter. Bob Dickschen,en van secretaris Margriet Weerman die steeds bereid zijn voor meer info